Fejléc
Árnyék

Múzeumi frontszemélyzet - teremőri állás (2011. november 1-jei kezdéssel)
Elválasztás

A székesfehérvári Városi Képtár - Deák Gyűjtemény múzeumi alkalmazottat keres határozott idejű foglakoztatásra
teremőri munkakörbe,
2011. november eleji munkakezdéssel.
(Egyelőre határozott idejű - 3 hónapos próbaidős - szerződéssel, 2012. január 31-ig)

A teremőr feladata a kiállítási tárgyak őrzésén túl, hogy fogadja a látogatókat, a kiállításról információt, felvilágosítást adjon.
Az állásra olyan - a művészet iránt érdeklődő - jó kommunikációs készséggel rendelkező személyt keresünk, aki a kiállítások létrehozásakor egyéb munkákban (kiállítás-rendezés, faljavítás, festés, rakodás, stb.) is aktívan közreműködik.

Munkaidő: az intézmény nyitva tartása szerint (keddtől vasárnapig) heti 40 óra.

Bérezés a közalkalmazotti bértábla szerint.

Elvárások:
- érettségi
- jó fizikai állapot

Idegen nyelvek ismerete előny.

Amit kínálunk: inger-gazdag, elegáns munkahelyet, változatos munkát, jó munkatársakat.

Jelentkezés írásban - önéletrajzzal és motivációs levéllel, elérhetőségek feltűntetésével - e-mail-ben, valamint levélben a Városi Képtár (8000 Székesfehérvár, Oskola u 10.) címén.

AJÁNLÓ

KIÁLLÍTÁSOK

HÍREK

© Városi Képtár – Deák Gyűjtemény • 8000 Székesfehérvár, Oskola u. 10. – deak@deakgyujtemeny.hu
magyarenglish