Fejléc
Árnyék

Álláslehetőség (részmunkaidős takarító munkakör )
Elválasztás

A Szent István Király Múzeum pályázatot hirdet részmunkaidős takarító munkakör betöltésére a Hetedhét Játékmúzeumba, azonnali kezdéssel.
Részletek a hirdetésben.
Várjuk a jelentkezéseket a hirdetésben megadott elérhetőségek egyikén.

Foglalkoztatás jellege: részmunkaidő, heti 20 óra
Munkavégzés helye: Hetedhét Játékmúzeum, Oskola u. 2--4.

Feladatok:
A kiállítóterek és toalettek takarítása, higiénia és rend megtartása.
Közös helyiségek egyeztetett módon történő tisztán tartása.
Vízszintes és függőleges bútorfelületek, üvegfelületek nedves áttörlése.
Hétvégi munkavégzés (kéthetente 1 nap).

Elvárások:
8 általános iskolai végzettség
Részletes szakmai önéletrajz
Takarítási tapasztalat
Precizitás, megbízhatóság
Önálló munkavégzés
Büntetlen előélet
Cselekvőképesség
90 napnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány
Végzettséget, szakképesítést igazoló okmányok, bizonyítványok másolata
Magyar állampolgárság

A munkakör betöltésének időpontja: azonnali
A pályázat benyújtásának határideje: 2021.06.13.

A pályázat benyújtásának módja:
E-mailen: a titkarsag@szikm.hu címre, tárgyként megadva a munkakör megnevezését: takarító
Postai úton: 8000 Székesfehérvár, Fő utca 6.

A munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ:
A fentieken túl a pályázati anyagnak tartalmaznia kell a pályázó hozzájáruló nyilatkozatát a pályázati anyagban foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséről.

AJÁNLÓ

KIÁLLÍTÁSOK

HÍREK

© Hetedhét Játékmúzeum – Moskovszky és Réber Gyűjtemény • 8000 Székesfehérvár, Oskola u. 2-4. – hetedhetmuzeum@szekesfehervar.hu
magyarenglish